SMS kampane


Dodávame v priebehu: 24h.gif

Kód produktu:
URL-KAMP-SMS
Cena: 99.00€ SMS-1
Ako doposial jediný na Slovensku, Vám ponúkame úžasný marketingový nástroj, ktorým môžete zviditeľniť seba, svoju firmu, či vlastnú internetovú stránku.

Ako služba funguje?
Na stránku sms.urlka.sk príde návštevník, ktorý napíše SMS do 120 znakov. Odošle SMS správu na ním zadané telefónne číslo a systém k nej pripojí Vami zadaný reklamný text (max. 38 znakov). Môžete si vybrať, či sa text príjemcovi zobrazí pred, alebo za textom samotnej SMS. Je však tiež možné nastaviť aj to, aby sa text zobrazoval náhodne pred, či za textom. Po odoslaní správy sa návštevníkovi (odosielateľovi SMS) automaticky otvorí Vami zadaná stránka v prehliadači.

Výhody oproti iným formám internetovej inzercie: Pri odoslaní správy, sa v novom okne otvorí zvolená URL adresa. Platíte za konkrétnu návštevu vašej webstránky. Može si byť teda istý, že návštevník zaručene príde. Reklama je umiestnená v SMS správe a tým oslovuje dva krát! (odosielateľa i príjemcu správy.) Môžete si vybrať, či sa má reklama umiestnovať na začiatok/koniec, alebo náhodne. Dostanete presne to, za čo si platíte a budete to dostávať, kým naozaj dostane všetko. 24hodinový limit 3 SMS z jednej IP (počítača), predĺži trvanie kampane a ochráni pred plytvaním. 24hodinový limit 3 SMS na jedno telefónne číslo ( zabezpečí, že sa reklama nezobrazí v telefóne, jednému človeku viac, ako je želané. Možnosť zaslať SMS len na čísla slovenských operátorov (zabezpečí, že sa reklama zobrazí iba potencionálnym klientom a na lokálnom trhu.)


V objednávke, prosím uveďte, text, ktorý sa ma zobrazovať v SMS a URL adresu stránky, ktorá sa má odosielateľovi otvoriť.
:

:

:

:

Názory našich klientov:

Ľutujeme, k tomuto produktu zatial nie sú žiadne komentáre
Buďte prvý, kto okomentuje tento produkt!

Podeľte sa s nami o svoj názor.5 (najlepší) 0 (najhorší)

Počet znakov:

Support 24x7 Kontakt

Akciová ponuka

SMS objednávky Cena: 164.00€
Email to SMS Cena: 164.00€
Obnova fotografií z pamätovej karty Cena: 49.00€