Home » Kariéra

Kariéra

  • Náplň práce
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
- kontakt s klientmi
- Reporting o aktuálnom stave pracovných úloh
  • Požadujeme
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Znalosť internetu
- Estetické cítenie výhodou
- Aktívny prístup, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Ponúkame
- Kultúra internetovej spoločnosti
- Výkonu zodpovedajúce platové ohodnotenie
- Prácu v zaujímavej oblasti, v mladom a dynamickom kolektíve
- Stabilné zázemie v slovenskej spoločnosti
  • Predpokladaný termín nástupu
- ihneď/dohodou
  • Miesto výkonu práce
- Bratislava
- Trnava
- Košice
- a iné...
  • Súhlas so spracovaním osobných údajov
Kandidát svojim podpisom udeľuje spoločnosti Aurora International, s.r.o., IČO: 44 327 544, Rajecká 40, 821 07 Bratislava, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov (v súlade so Zák. 428/2002 Z. z., najmä meno, priezvisko, rodné priezvisko, trvalé a prechodné bydlisko, emailovú adresu, telefónne číslo, všetky údaje kandidátom uvedené v jeho životopise ako aj všetky ďalšie osobné údaje kandidáta, ktoré poskytne spoločnosti v budúcnosti). Kandidát svojim podpisom udeľuje spoločnosti súhlas so spracúvaním aj takých osobných údajov, ktoré spoločnosť nadobudne kopírovaním, skenovaním alebo iným zaznamenávaním úradných dokladov na nosič informácií. Kandidát svojim podpisom udeľuje spoločnosti súhlas so spracúvaním osobných údajov na účely evidencie mzdových a ostatných pracovnoprávnych nárokov zamestnanca, ako aj na účely s tým súvisiacich oznamovacích a registračných povinností zamestnávateľa voči tretím subjektom a súhlasí s použitím údajov pre interné potreby spoločnosti súvisiace so službami sprostredkovania práce. Súhlas so spracúvaním osobných údajov sa udeľuje na neobmedzený čas. Kandidát má právo kedykoľvek tento súhlas so spracovaním osobných údajov odvolať písomnou formou.
- Navrhovanie nových dizajnov pre našich klientov
- Zlepšovanie existujúcich dizajnov
- Definovanie grafických šablón pre projekty a kontrolovanie dodržiavania
- Komunikácia s projektovými manažérmi a programátormi
- Znalosť internetu z viac ako užívateľského hľadiska
- Skúsenosti s internetovou grafikou
- Schopnosť prispôsobiť sa portálovej grafike
- Kreatívny prístup
- Grafické cítenie
- Vysoké pracovné nasadenie
  • Ponúkame
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Prácu v zaujímavej oblasti, v mladom a dynamickom kolektíve,
- Stabilné zázemie v slovenskej spoločnosti,
- Príležitosť na pracovný postup
- Priestor na kreativitu